Technolog

Náplň práce:

  • učí se tvořit výrobní, technologické a kontrolní postupy
  • pomůže při hodnocení ekonomické náročnosti výrobních postupů, návrhů opatření
  • pracuje na plánování rozvoje metalurgické technologie, spolupráce na vývojových pracích v oblasti technologie
  • podílí se naplánování a řízení zkoušek nových technologií, nářadí včetně návrhu úprav pro zdokonalení technologie
  • hodnotí výsledky technologických zkoušek a simulací s ohledem na dosažení požadované kvality
  • hodnotí proces vzorkového řízení
  • zpracovává podklady pro poptávkové řízení
  • podílí se na drobných zlepšení KAIZEN
  • stanovení specifikace výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů
  • navrhuje opatření k dosažení progresívní produktivity práce, cílů kvality a racionálnímu využití materiálu, energie

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – metalurgie, slévárenství
  • technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení
  • znalost technologie tváření / odlévání kovů, vlastností kovových slitin
  • přesnost s důrazem na funkčnost i detail

Nabízíme:

  • pracovní místo vhodné pro „čerstvé“ absolventy oboru metalurgie, slévárenství
  • tvůrčí práci s možností získat praxi
  • stabilní společnost
  • firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny