Technik/technička IT

Náplň práce:

  • Podpora uživatelů a řešení jejich požadavků v oblasti IT
  • Údržba a správa počítačů, notebooků a periferií
  • Údržba a správa firemního prostředí Office 365
  • Instalace a správa klientských částí firemních aplikací (ERP, CAD a další)
  • Monitoring a dohled firemní infrastruktury
  • Správa uživatelských účtů a přístupových práv k firemním systémům
  • Po zaškolení správa firemních informačních systémů a síťové infrastruktury

Požadujeme:

  • SŠ technické vzdělání, IT zaměření výhodou
  • Základní znalosti správy a údržby PC, notebooků a periferií
  • Pokročilá znalost OS Windows 10 a výše a produktů Office 365
  • Dobré komunikační dovednosti (podpora koncových uživatelů)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Znalost Linux, Windows server, MS SQL server, QAD výhodou

Nabízíme:

  • zázemí společnosti se zavedenou značkou,
  • 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, stravování na místě a další benefity

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny