Kontrolor 3D

Náplň práce:

  • vytváření měřících programů a protokolů
  • vyhodnocení měrových protokolů
  • vytváření statistických souborů
  • spolupráce s oddělením metrologie
  • práce s ručními měřidly

Požadujeme:

  • obecnou znalost technologických postupů a orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti, řidičský průkaz sk. B
  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru výhodou.

Nabízíme:

  • samostatnou práci s možností ovlivňovat chod daného střediska
  • odměnu odpovídající náročnosti pozice

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny