Účetní

Náplň práce:

  • zpracovává účetní závěrky a plní povinnosti s účetní závěrkou,
  • zpracovává daňová přiznání (DPPO, DPH, silniční, ekologická daň,…),
  • zpracovává pokladní doklady, bankovní výpisy, opravné položky atd.
  • zpracovává podklady pro konsolidovanou účetní závěrku skupiny,
  • dohlíží na dodržování zákonů a interních předpisů ve svěřeném úseku

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost problematiky účetnictví a daňových zákonů,
  • přesnost s důrazem na funkčnost i detail.

Nabízíme:

  • zázemí společnosti se zavedenou značkou,
  • 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, stravování na místě a další benefity

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny