Technolog - kooperant

Pracovní náplň:

  • spoludefinuje investiční strategii technologického vybavení
  • tvoří technologické postupy obrábění
  • zlepšuje stávající výrobní-obráběcí procesy
  • provádí výpočty nákladů obrábění a kooperací
  • připravuje technickou dokumentaci
  • hledá kooperační partnery
  • objednává a přijímá kooperace
  • vytipovává vhodné vlastní produkty k opracování

Požadujeme:

  • minimálně VOŠ vzdělání technického směru
  • technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení
  • znalost technologie obrábění
  • orientace v 2D a 3D výkresové dokumentaci
  • řídičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • fixní mzda, plus výkonová složka mzdy
  • možnost seberealizace při budování nového oddělení
  • firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, flotilová tel. čísla, atd.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny