Lisař

Náplň práce:

  • výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na bucharech a kovacích lisech
  • sestavování zápustek, jejich montáž, seřizování a demontáž
  • ohřívání materiálu v kovářských pecích

Požadujeme:

  • SOU - strojní zaměření je výhodou
  • fyzická zdatnost je předpokladem pro dobrý výkon práce
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu, zodpovědnost a především chuť pracovat

Nabízíme:

  • odměny odpovídající pracovnímu výkonu (24 -30.000,-Kč/měsíc)
  • nadstandartní příplatky (odpolední, noční, ztížené prostředí, rizika atd.)
  • rehabilitace v rozsahu 5 dnů u smluvních partnerů
  • penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní volání a dotace na závodní stravování
  • dovolená 25 dnů

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny