Controller

Náplň práce:

  • zpracovává reporty a analýzy výrobní společnosti,
  • vyhledává a vyhodnocuje odchylky a navrhuje opatření,
  • spolutvoří kalkulační vzorec a tím i strukturu kalkulací,
  • spolutvoří plán a následné výhledy, měsíčně vyhodnocuje jejich plnění

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru, se znalosti podvojného účetnictví,
  • analytické myšlení s následnou schopností syntézy,
  • velmi dobrou znalost MS Excel,
  • samostatnost s tahem na branku a smyslem pro detail,
  • technické myšlení výhodou,
  • předchozí praxe není podmínkou.

Nabízíme:

  • samostatnou práci s možností ovlivňovat řízení společnosti,
  • zázemí společnosti se zavedenou značkou,
  • firemní benefity na "Benefity"

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar,
email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136
Dotační programy Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 10641 Napište nám
Odlitky Fe Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Volná místa
Odlitky Al Tel.: (+420) 730 590 721, E-mail: tatrametalurgie@tatra.cz Laboratoře a zkušebny