Volná místa

 

Rádi spolupracujeme s talentovanými lidmi, kteří mají zájem pracovat v slévárenském a kovárenském průmyslu, a kteří se ve svém oboru chtějí zdokonalovat a rozvíjet. Vážíme si všech, pro které je práce s kovem smysluplnou činností a zároveň potěšením. Jsme tým lidí, které práce baví. Na svou práci jsme náležitě hrdi a dáváme jí kus sebe. Pokud do našeho týmu chcete patřit i Vy, pak si vyberte z nabídky aktuálních volných míst.

 

              Volná pracovní místa                     
              Volná pracovní místa pro ženy                  

Jeřábník

Jeřábník

Kontrolor Kontrolor kvality
Nástrojář Nástrojář
Obsluha CNC obráběcího stroje Obsluha CNC obráběcího stroje
Provozní elektrikář - elektronik Provozní elektrikář - elektronik
Řidič VZV Řidič VZV
Účetní - junior Účetní - junior
Účetní Účetní
Technik IT Technik IT
Obchodní zástupce Obchodní zástupce
Slévárenský dělník  
Tavič  
Technolog 3D  
Zkušební technik NDT  
Zedník - šamotář  
Kovář - náborový příspěvek 35.000,- Kč  
Provozní zámečník - náborový příspěvek 35.000,- Kč  
Provozní elektrikář - náborový příspěvek 35.000,- Kč  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestliže jste nenašli pozici, která by Vás zaujala a která by odpovídala Vaší kvalifikaci, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás zařadíme do naši databáze a ozveme se, jakmile budeme mít vhodné místo právě pro Vás. Těšíme se na Váš životopis a případnou spolupráci!

V případě Vašeho zájmu, zašlete profesní životopis na níže uvedenou emailovou adresu nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

TATRA METALURGIE a.s. se řadí mezi významné zaměstnavatele v oblasti metalurgického a kovárenského průmyslu v České republice. Svoji kvalitní produkci dodává mnoha zahraničním i českým odběratelům.

Rádi v našem týmu uvítáme zaměstnance, kteří se chtějí společně s námi podílet na růstu a výkonnosti naší společnosti.

Jsme se vědomi náročnosti práce v tomto oboru, a proto chceme ocenit nové zaměstnance finančním bonusem ve formě náborového příspěvku.

Nabízíme náborový příspěvek ve výši 35.000 Kč pro uchazeče, který nastoupí na pozici kováře, provozního elektrikáře nebo provozního zámečníka a splňuje podmínku minimálně 1 rokem praxe na pozici kováře (provozního elektrikáře, provozního zámečníka) za období posledních 5 let. Praxe se prokazuje zápočtovým listem a potvrzením předchozího zaměstnavatele o vykonání odborné praxe na dané pozici.

Náborový příspěvek bude zaměstnanci vyplacen po odpracování 1 měsíce v nejbližším výplatním termínu zaměstnavatele určeném pro výplatu mzdy a to jednorázově.

Zaměstnanec, který obdrží náborový příspěvek se zavazuje setrvat v pracovním poměru v TATRA METALURGIE a.s. na pracovním místě: kovář, provozní elektrikář a provozní zámečník po celkovou dobu 3 let ode dne vzniku pracovního poměru s tím, že do této doby se nezapočítává doba trvání pracovní neschopnosti nebo čerpání neplaceného volna v součtu přesahující 30 kalendářních dnů.

V případě, že zaměstnanec neodpracuje svůj závazek 3let v pracovním poměru u TATRA METALURGIE a.s., vrátí zaměstnavateli poměrnou část náborového příspěvku za neodpracované období zpět.

 

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136