Technolog

Pracovní náplň:

• samostatně vypracovává technologické a kontrolní postupy pro výrobu výkovků

• určuje specifikaci výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů

• řídí průběh zkoušek nového nářadí, navrhuje úpravy a změny pro zdokonalení technologie

• spolupracuje na vývojových pracích v oblasti technologie

• zpracovává podklady pro poptávkové řízení

• navrhuje opatření k dosažení progresívní produktivity práce, kvalitnějších a hospodárnějších výsledků, vedoucích k racionálnímu a komplexnímu využití materiálu, energie

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického směru

• technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení

• znalost technologie tváření kovů - výhodou

• přesnost s důrazem na funkčnost i detail

• znalosti CAD podmínkou

• znalost FMEA, statistického řízení procesů Nabízíme:

• tvůrčí, samostatnou práci • stabilní společnost

• firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete profesní životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136