Technik kvality (QMS)

Náplň práce:

• Provádí základní měření geometrických veličin (délky, průměry, vizuální kontrola)

• Statisticky vyhodnocuje neshodnou výrobu (procentuální hodnocení, Parretova analýza)

• Prování vyhodnocení způsobilosti procesů, měřidel, systémů měření (cpk, cgk, MSA)

• Podílí se na zlepšování systému QMS, EMS, využívá nástroje kvality – Fishbone diagram, 5xWHY

• Vykonává audity ISM (ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001)

• Spolupracuje v projektových týmech v rámci řízení kvality ve společnosti (obchodní projekty, FMEA)

• Zpracovává plány kontroly a řízení - CP

• Účastní se zákaznických auditů

• Vede administrativu spojenou s řízení oddělení a kvality (protokoly o zkouškách, vzorkové a expertní analýzy, 8D reporty)

• Komunikuje se zákazníkem při reklamačním řízení a vypořádání zákaznických auditů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost AJ/NJ na úrovni min. B1

• Dovednost při práci s měřidly a zkušebními zařízením

• Znalost práce s PC – kancelářský balík Microsoft Office, komunikace přes Outlook, Skype, prezentační technika

• Orientace ve standardech QMS, EMS

• Přesnost s důrazem na funkčnost i detail

• Výhodou certifikáty „manažer kvality“ nebo „interní auditor“

• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• stabilní společnost

• firemní benefity – závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136