Technik BOZP a hygieny práce

Pracovní náplň:

•Podílí se na přípravě strategie společnosti v oblasti bezpečnosti a hygieny práce (BHP)

•Vede, řídí a rozvíjí systém bezpečnosti a hygieny práce

•Spolupracuje v projektových týmech v rámci bezpečnosti a hygieny práce

•Stanovuje plány a úkoly pro oblast BHP celé firmy

•Zpracovává reporty a podklady pro vedení firmy

•Vede administrativu spojenou s BHP

Požadujeme:

•VŠ vzdělání technického směru, bezpečnostní inženýrství je výhodou

•Alespoň 3 letou praxi v oblasti BHP

•Znalost problematiky výrobní společnosti zejména v oblasti slévárenství a kovárenství je výhodou

•Přesnost s důrazem na funkčnost i detail

•Osoba odborně způsobilá v oblasti prevence rizik-technik BOZP, ŘP sk. B

Nabízíme:

• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

• Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete profesní životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136