Provozní elektrikář

Náplň práce:

• Opravy zařízení slévárny

• Preventivní prohlídky zařízení

• Spolupráce při opravách zařízení se zámečníky

Požadujeme:

• Vyučení v oboru elektro-silnoproud podmínkou

• Praxe v profesi a v provozech výroby alespoň 2 roky

• Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle Vyhl. č. 50/1978 Sb., § 6

• Alespoň částečná znalost řídicích systémů Simatic

• Zkušenosti v oblasti elektro-silnoproud do 1 000 V

• Schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, znalost technologie oprav

• Základní znalost čtení výkresové dokumentace

• Schopnost navrhovat a realizovat řešení elektrooprav

• Výhodou zkušenosti v oblasti elektro-slaboproud

• Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost v plnění úkolů

• Zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu a v riziku (hluk, prach)

Nabízíme:

• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

• Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (nadstandardní příplatky)

• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136