Obchodní zástupce

Pracovní náplň:

• provádí analýzu tržního potenciálu, aktivně vyhledává nové zákazníky

• rozvíjí spolupráci se stávajícími zákazníky

• realizuje obchodní případy

• zpracovává poptávky a nabídky

• řídí projekty zavádění nových výkovků

• zajišťuje plnění obchodních cílů

Požadujeme:

• VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru

• praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti

• pokročilou znalost anglického jazyka a zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky

• znalost norem ISO 9001, VDA 6.1 a TS 16949

• dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti

Nabízíme:

• tvůrčí, samostatnou práci

• stabilní společnost

• firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete profesní životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136