Obchodní zástupce

Pracovní náplň:

• Aktivně vyhledává nové zákazníky a provádí analýzy tržního potenciálu

• Rozvíjí spolupráci se stávajícími zákazníky a realizuje obchodní případy, zpracovává poptávky a nabídky

• Řídí projekty zavádění nových odlitků a výkovků, řídí a motivuje tým back office

• Zajišťuje plnění obchodních cílů ve svěřeném regionu

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, praxe na obdobné pozici ve strojírenské společnosti je výhodou

• Pokročilá znalost AJ nebo NJ, zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky

• Znalost norem ISO 9001, VDA 6,1 a TS 16949l

• Výborné komunikační a prezentační dovednosti

• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• tvůrčí, samostatnou práci ve vrcholovém vedení firmy

• stabilní společnost

• firemní benefity – nadstandartní smluvní mzdu, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování atd..

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136