Konstruktér

Náplň práce:

• Návrh a tvorba dokumentace pro konstrukční díly strojů a zařízení slévárny

• Řešení odsávání strojů nebo celých pracovišť, ventilace pracovišť s výskytem zdraví škodlivých výparů nebo tepla

• Provádění pevnostních výpočtů navržených konstrukcí, kooperace se specializovanými pracovníky či firmami v tomto oboru

• Zpracování podkladů pro poptávkové řízení strojů a zařízení v souvislosti s technologickými projekty

• Příprava projektů do plánu technického rozvoje

• Provádění autorského dozoru, účast na předávacím řízení

• Zpracování návrhů a opatření k úspoře energií

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání, obor projekce, konstrukce strojního zaměření

• Praxe min. 3 roky

• Znalost práce alespoň s jedním konstrukčním SW

• Znalost čtení technických výkresů

• Práce a orientace v ČSN a ostatních normách

• Základní orientace v systému řízení kvality a životního prostředí

• Komunikativní znalost AJ vítána

• Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tm.personalni@tatra.cz tel.: 556 492 018, 606 711 136