Inspektor elektro údržby

Náplň práce:

• Tvorba dokumentace pro údržbu elektrického a rozvodů

• Návrhy řešení údržby elektro zařízení v rozsahu od havarijních oprav až po preventivní údržbu

• Zpracování podkladů pro poptávkové řízení externíúdržby

• Příprava projektů do plánu rozvoje elektro údržby

• Řízení a kontrola pracovníků elektro údržby

• Zpracování návrhů a opatření k efektivnosti údržby

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání, obor projekce, konstrukce strojního zaměření

• Praxe min. 3 roky, vyhl.50 §6-8

• Znalost čtení elektrotechnických výkresů

• Práce a orientace v ČSN a ostatních normách

• Základní orientace v systému řízení kvality a životního prostředí

• Komunikativní znalost AJ vítána, ŘP sk. B

• Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

• Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (nadstandardní příplatky)

• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt:

TATRA METALURGIE a.s., Ladislav Drozd, personální útvar

email: ladislav.drozd@tatra.cz, tel.: 556 492 018, 606 711 136